Ettevõttest

Aldar Eesti OÜ

Aldar Eesti OÜ on Eesti kapitalil põhinev jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mille kaubamärgid on laialt tuntud: CityAlko, SuperAlko, Sadama Turg, Kai Kohvik, Aldar Market, Aldar Cash & Carry ja Kochi Aidad.

Meie ketti kuulub 12 toidukauplust ja 28 alkoholi müümisele spetsialiseerunud kauplust. Tallinna sadama piirkonnas asuvad Sadama Turg, Kai Kohvik ja Kochi Pruulikoda.

2018. aasta alguses lisandus meie kaubamärkide hulka Aldar Cash & Carry, toidu- ja tarbekaupade ning alkoholi hulgiladu, mis baseerub peamiselt Virumaal tuntud endisel Helteri hulgilaol.

Juba täna oleme valmis teenindama jaemüügi-, meelelahutus- ja toitlustusettevõtteid üle Eesti. Oleme orienteerunud kliendile ja hindame pikaajalist koostööd. Kõikidele oma headele püsiklientidele pakume suurepäraste hindadega kaubavalikut ja laias valikus sooduspakkumisi. Hetkel kuulub meie kliendibaasi 300 äriklienti.

MISSIOON – Meie missiooniks on olla kliendisõbralik, ostuemotsiooni pakkuv, kohalikku elu edendav ja Eesti tootjat toetav kaupluste kett. Inimeselt inimesele!

VISIOON – Oma visioonis soovime saavutada eestimaise kaupleja tuntuse, olles suunatud kohalikule toodangule, tehes seda kõike läbi usaldusliku kliendisuhte ja lojaalse töötajaskonna. Oleme jätkusuutlikud ning konkurentsivõimelised.

Aldar Eesti OÜ

12 TOIDUKAUPLUST

28 ALKOHOLI MÜÜMISELE
SPETSIALISEERUNUD KAUPLUST EESTIS

KOCHI AIDAD

KOCHI PRUULIKODA

4 ALKOHOLI MÜÜMISELE
SPETSIALISEERUNUD KAUPLUST LÄTIS

1 ALKOHOLI MÜÜMISELE
SPETSIALISEERUNUD KAUPLUST POOLAS

1 KOHVIK

HULGIMÜÜGIÜKSUS

Meie kaubamärgid